Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde sürücülerin yavaş gitmesi, trafik işaret ve işaretlerine uyması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Çatalca Gümrük Köprüsü Kuzey ulaşım yolunda (Edirne istikameti) şerit daraltma uygulaması yapılacak, ortak yenileme çalışmaları yapılacak. Bu sebeple söz konusu kısımda ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

Ankara-Niğde Otoyolu Alayhan bağlantı yolunun 2+250-2+350 kilometresindeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle Aksaray yönü trafiğe kapatılarak ulaşım Ankara-Niğde yönünden çift yönlü olarak yapılıyor. yön.

Manisa-Turgutlu yolunun 7. kilometresinde kavşak yapımından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi gerekiyor.

Ankara-Bala-Karakeçili yolunun 32-36. kilometre, Karakeçili-Bala-Ankara istikameti üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü diğer yönden devam ediyor.

Karasu-Kocaali yolunun 18’inci kilometresinde menfez yapılması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım iki yönde ve denetimli olarak devam ediyor.

Osmaniye-Gaziantep yolunun 7-9. kilometre, üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak, denetim altında ulaşıma izin veriliyor.

Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 55-56. Üretim çalışmaları nedeniyle kilometrelerce nakliye denetimli olarak sağlanmaktadır.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17. Ardahan-Göle yolunun 35-39 kilometrelik üstyapı yenilemesi. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi önem arz ediyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 16-22. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu